İçsel arayışlarınızın ve ikilemlerin olduğu bugün dengeye gelmek ve karar vermek çok zor olabilir. Onay beklediğiniz durumlar, derin düşünme süreçleri yada duygusal bağların engelleri ile biraz dağınık ve ne yapacağını bilemez durumda kalabilirsiniz. Endişe, kaygı ve korkuların zorlayıcı şartlarla üzerinize geldiğini hissediyorsanız o zaman büyük bir değişimin eşiğinde olduğunuzu düşünerek tüm bu durumları avantaja çeviriniz. Sorunların hızlıca kökeni inerek bugüne kadar yapmadıklarınıza bakarak, farklı ne yaparsam bu durumdan kurtulabilirim şeklinde kendinize sorular sorunuz.

İş ile ilgili dikkat çekici başlangıçların çok farklı yerlere sizi taşıyacağını söyleyebiliriz. Odaklanarak , kendinizi kandırmadan ve onay beklemeden kararlı ve inançlı şekilde ilerleyerek bugüne kadar elde edemediğiniz farklı başarılara giden zorlu bir dönemeci geçebilirsiniz. Düşünmediğinizi düşünmek, yapmadığınızı yapmak, empati ile olaylara yaklaşmak, arabesk yaklaşımlar yerine daha akılcı yollarla ilerlemek ve çözüm üretirken kendi yeteneklerinizi etkin şekilde kendinizi için kullanmak bugünün anahtarları olacaktır. O herkese verdiğiniz aklı kendinizi için kullanma vakti. İnatlardan ve duygusal yüklerden özgürleşenler devrimsel değişim ve dönüşüm içinde olabilirler.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Geçmişten bugüne getirdiğim tüm duygusal yüklerden ve engelleyici inançlardan kendimi özgürleştiriyorum. Kendi yeteneklerimi kendim için onay beklemeden kullanıyor ve odaklanarak hedeflerime ulaşıyorum. Değişime ve dönüşüme hazırım ve sevgiyle kabul ediyorum.