Duygularınızla aklınızın arasında sıkışıp kalabileceğiniz  bir gün. Günün kendinize güvenerek hızlıca ilerlemenize yarayan yaratıcı bir enerjisi var. Derin düşüncelerle birleşen kararlar ardı sıra yaşamınızda radikal yaklaşımlarla değişimler getirebilir. Özellikle yarım kalan veya uzun süredir ertelenmiş işlerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz yada bunları sonuçlandırmak için neler yapabileceğiniz konusunda danışabilirsiniz. Başkaları da sizden danışmanlık isteyebilir. Tamamlanan işler açısından çok bereketli bir gün olacağını söyleyebiliriz.

Kendi içinizde ikilemlerin oluşabileceği  bugün kararlı ve cesur olmak, dengeli yaklaşımlar sergilemek hızlıca ilerlemenizi sağlarken, aksi durumlarda dengenizi yitirip mantıksız yada daha sonra pişman olacağınız kararlar alabilirsiniz. Özellikle başkalarına verdiğiniz sözlere dikkat ediniz. Neye hayır neye evet dediğiniz çok önemli . Başkalarından onay beklemek yerine siz kendinizi onaylayın. Yardımlaşma ve empati duygunuzu  başkalarının sömürmesine müsaade etmeyiniz. Biriktiridiğiniz duyguların boşalmasına izin verin. Siz kendinize ne kadar değer veriyorsunuz bunu sorgulayın.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Kendimi olduğum gibi seviyor ve olduğum gibi kabul ediyorum. Kendimi onaylıyorum. Yeteneklerimi ve cesaretimi kendim ve bütünün hayrına en düzeyde kullanıyorum. Ben mükemmelim.