Kazançlı işler var. Ciddiye alıp oyun oynamadan bu işleri yapmak büyük kazançlar sağlarken, detaylarda takılmadan ilerlemek çok önemli. Özellikle mükemmeliyetçilik peşinde koşarken büyük resmi unutmamak gerekiyor. Biten işlerin devamında yeni ve daha kazançlı işler olabilir. Yeteneklerinizi nerede nasıl ve kim için kullanacağınız konusunda kararlı olmaya özen gösteriniz. Kendi tarafınızda detay gerektiren işlerde yaratıcılığınızı kullanarak pratik çözümler bulabilirsiniz.

Alıngan yaklaşımlar sinirli davranışlar günün dikkat edilmesi gereken durumları arasında. Özellikle bir anda radikal kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Kafanız karışıksa karar almakta acele etmeyin. Durup düşünmek ve gerçekten dengeli bir durumda karar almak sonradan pişman olmayı önleyecektir. Bir bardak suda fırtına çıkarmadan önce iyice düşünmek ve düşünürken de kurgu yapmadan zanlarla hareket etmeden düşünmek daha doğru adımları beraberinde getirecektir.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Yaşamın bir bütün olduğunu ve bu bütün içinde detayların da çok önemli olduğunu kabul ediyorum. Aldığım her karar  ve sonucunda  olan her şey kendimin ve bütünün hayrınadır.