Eldeki işleri toparlama günü. Bugün detaylara inerek yapacaklarınızı sonuçlandırın. Detaylara dikkat edilmeden yaptığınız şeylerde beklemediğiniz aksilikler oluşabilir. Özellikle yarım kalan işlerde nedenlerin tespit edilip sorunun kökenine inerek üretilecek çözümler çok çabuk sonuç verebilir. Uzun dönem getirileri de oldukça kazançlı olabilir. Başkalarının yeteneklerinizi sömürü şeklinde kullanmasına müsaade etmeyiniz. Uyum sağlamak amacıyla yada kırmamak adına evet diyeceğiniz bir çok konuda yaşayacağınız sorunlar size zarar verebilir.

Bugün danışmak, başkalarından fikir almak, yeni araştırmalar yapmak yada farklı kültür ve kişilerden gelebilecek çözüm önerilerine ciddi yaklaşmak gerekebilir. İş ortamında idealist yaklaşımlar ile ben bilirim tarzı tutumlar yeniliklerin ve farkındalıkların getireceği faydayı görmenize engel olabilir. Toplantı yada anlaşmalarda daha diplomatik ve esnek yaklaşımlar ile, akılcı ve sonuç odaklı olmak iyi sonuçlar getirebilir. Uzlaşmaz tavırlar sinirli ve gergin bir enerjiyle birleşip keskin bir dille diyaloglara zarar verebilir. Soruna odaklanmak yerine çözüme odaklanmak daha iyi olacaktır.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Kendimin ve bütünün hayrına olan tüm değişimlerin yaşamıma akmasına izin veriyorum. Kendimle ve çevremle uyum ve barış içindeyim.