İlişkileriniz, aşk hayatınız ve duygusal dünyanız bugün yenilenebilir. Eğer yaşamınızda kimse yoksa bu romantik günün yeni bir aşka daveti olabilir. Kendinizde yeni bir ilişkiye başlama cesareti  göremiyorsanız ve kabuğunuzdan çıkmaya hazır değilseniz bu hoş ve zarif günün enerjisini evde pinekleyerek yada tembelleşerek geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Evli yada sevgilisi olan kişiler için çok hoş bir haftasonu olabilir. Baş başa geçirilecek keyifli zamanlar ve hoş sohbetler , küçük yada külütürel geziler muhteşem fırsatlar oluşturulabilir. Bugün aşkta cesur olanların günü.

Sorunlu ilişkilerde, olayların ardında yatan gerçek sebepleri bularak çözümler üretilebilir. Yeter ki bakış açılarınızı değiştirerek bencilleşmeden çözüm arayışı içinde olun. Diyalogla, karşınızdaki kişiye nazik ve barışcıl yaklaşımlar içinde olmak, kibar davranmak , hem uzlaşma hem de ilişki de canlanma sağlayabilir. Yeniden aşk ve sevgi rüzgarları esebilir. Aile birliği yeniden sağlanabilir. İnattan , uzlaşmaz yaklaşımlardan, önyargılardan, kurgulardan ve zannetiklerimizle karar vermekten dolayı yanlışa düşebiliriz. Geri çekilmeden, bir bardak suda fırtına çıkartmadan önce gerçeği tam olarak anlayıp barışa ve uzlaşmaya liderlik edelim.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Geçmişten getirdiğim ve beni engelleyen tüm duygusal  birikimlerimden kendimi arındırmayı ve hakkettiğim canlı neşeli pırıl pırıl yaşamı yeni ve zengin bakış açıları ile renklendirerek yaşamayı seçiyorum. Yaşamıma barış ve huzurun sevgi ve aşkla birlikte gelmesine izin veriyorum.