Kararlı ve organize şekilde inandığımız şeyleri yapmaya çalışarak ilerleyeceğimiz dengeli bir gündeyiz. Bugün denge de kalmak çok önemli. Adaletli olmak, hak aramak, ezilenleri korumak, koruyucu ve kollayıcı yaklaşımlar çok öne çıkarken, kendimizi bir çok sürece liderlik ederken bulabiliriz. Kendi sorunlarımızın çözümü için sorumluluk almaya gönüllü olmak, ilerlemek için cesaret göstermek ve kendine güvenmek gerekiyor. İçimizden gelen sese kulak verelim ve kalıplarımızı kıralım. Bugüne kadar sabit kaldığımız bir çok konuda bakış açılarımızı değiştirmek ve yenilemek hem kendimizi daha iyi hissettirebilir hem de bugüne kadar olmuyor dediğimiz bir çok konuda ilerlemek sağlayabiliriz.

Aklımızı, ruhumuzu ve duygularımızı bir bütün olarak kullanabilirsek, kendi hayatımıza sahip çıkacak kararlar alabiliriz. İş ortamımızda birlik oluşturmak, organize şekilde hareket etmek , proje başlatmak yada projelerde düzenleme yapmak için çok özel bir gündeyiz. Araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmak, detay ve özen gerektiren işlerde çalışmalar yapabiliriz. Bugüne kadar inanmadığımız konularda düşüncelerimizi değiştirirsek özgüvenimizi kazanacağımız durumlar olabilir. Bakış açısını değiştirenler hızlıca ilerleyecek yeni yolları bulmanın yada yeni başlangıçların keyfini sürebilir.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Bugüne kadar kendimi engelleyen tüm sabit bakış açılarından ve inançlarımdan özgürleşmeyi seçiyorum. Yeteneklerimi cesur şekilde kullanıyorum. Kendi kararlarımı alacak tüm donanıma sahibim.