Sorumluluklarımızı bilerek hareket etmenin çok önemli olduğu bir gündeyiz.  Elimizde işleyen bir plan varsa işimiz kolay ve akıcı olacak. Özellikle iş dünyasında başlangıçların ve hareketliliğin olacağını söyleyebiliriz.  Detayların önemli olduğu işler için plan yapmak istersek bugün çalışabiliriz. Araştırmalarımız ve idealist yaklaşımlarımız istersek çok iyi bir plan hazırlayacağımızı gösteriyor. Sorunların hızlıca kökenine inip, yapılması gerekenleri kolayca bulabiliriz. Yapacağımız gözlemler ve izlenimlerimiz araştırmalarımızla birlikte bize yön gösterecek. Çalışırken empati kurmak ve olan bitene hemen sinirlenmemek gerekiyor. Düşünmeden hareket etmeyelim.

Para, sigorta, ev ve evle ilgili konularda endişelerimizden ve korkularımızdan kurtulup kendimizi güvende hissetmek isteyeceğiz. Aksi durumlarda biraz huzursuz olabiliriz. İşe yaramayan duygulardan ve inançlardan kurtulmak için atacağımız adımlar çok iyi sonuçlar verebilir. Yardım almaktan çekinmeyelim. Bugüne kadar biriktirdiğimiz ve bir türlü ifade edemediğimiz zarar veren duyguların temizlenmesi için çalışmak iyi gelecektir. Odaklanmanın kolay olmadığı bugünde arabesk yaklaşımlar ve kendi içine çekilmek sorunlarımızı azaltmayacağı gibi, daha büyük patlamalara zemin hazırlayabilir. Değişken yaklaşımlar,ikilemler ve  gelgitler hem kendimizi hem de çevremizdekileri yorabilir.

 

 GÜNÜN OLUMLAMASI

Zihnimle, duygularımla, ruhumla ve bedenimle bir bütünüm ben. Kendimi olduğum gibi seviyorum ve olduğum gibi kabul ediyorum.