Organizasyon ve yenilenme temaları bugün çok önde olacak. Keyifli bir gün geçireceğiz. Bolca fikir alışverişi ve yeni hedefler ile planlar oluşturabiliriz. İşimizde yeni bazı çalışmalara temel oluşturacak toplantılar düzenleyebiliriz. Hareket planları oluşturmak, organizasyonel yapıları yenilemek ve verimli hale getirmek yada yeni bazı oluşumlar için takım kurmak için çalışmalar yapabiliriz. Bugüne kadar ertelenmiş bazı işler varsa bunları daha hızlıca sonuca oluşturacak çalışmalarda çok verimli olabilir. Çok hızlı biten işler keyfimizi yerine getirirken aşırı sinirli tepkiler ve kırıcı eleştirel yaklaşımlar bizi zorlayabilir.

Sorunlara çözüm üretirken , daha ilgili ve empati kurmamız gerekiyor. Karşımızdakileri de düşünerek hareket edersek o zaman sonuca veya çözüme çok hızlı varacağız. Herkes bizimle aynı inançta olmayabilir veya bizim kadar harekete hazır olamayabilir. Azarlamalar günül kırıcı olacak dikkat edelim!

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Sözlerim ve davranışlarımla sevgi ve saygı içinde çevremle uyumlu olarak hareket ediyorum. Olan her şey kendimin ve bütünün hayrınadır.Birlikte oluşturduğumuz mükemmel sinerji her zaman mükemmel sonuçlar verir.