Yaşamın bize sunduklarını göremediğimiz zamanlar olur. Burnumuzun ucunu göremez olabiliriz. Önümüze gelen fırsatları görmeyi bilelim ve karar alıp ilerlememiz gereken böyle bir zamanda dar bakış açıları ve önyargılarla hareket etmek yerine daha geniş bir perpektiften olayları değerlendirelin. Cesaretimizi kıran engeller olabilir bunların bizi hem güçlendirmek hem de yeni yöntemlere yada yollara olan ihtiyacımızı vurguludığını anlayalım.

Güçlü ve sağlam bir iş planıyla , bunu gerçekleştirmek için çok disiplinli şekilde cesur ve kararlı adımlar atmak  gerekiyor. Önümüzü tam olarak göremiyorsak, o zaman sezgilerimizi kullanmaya başlayalım.  Karmaşa veya karışık hale gelmiş ne varsa onu açık ve net hale getirelim. Sadeleştirmek ve anlaşılır olmasını sağlamak çözüme ulaştıracak. Sinirli ve bencil tepkilere dikkat!

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Tüm önyargılarımdan özgürleşerek, cesur ve kararlı adımlar atarak yaşamımda çoşkuyla ilerliyorum. Ben özelim ve yeteneklerimi kendim ve bütünün hayrına en mükemmel şekilde kullanıyorum. Kendimi ve tüm canlıları seviyorum.