Sonuç odaklı olmak istediğimiz bugün tamamlanacak işlerimiz önceliğimiz olacak. Detayların önemli olduğu işleri titiz bir çalışma ile tamamlayabiliriz. Çabalarımızın karşılığını göreceğiz. Maddi ve manevi gelir beklentimiz oldukça yüksek ancak ne istediğimiz ve ne alacağımız bilerek harekete geçersek iyi olur. Kendi hakkımızı istemekte zorlandığımız durumlar olabilir utanıp sıkılarak hakkımız olanı istemekten yada almaktan vazgeçmeyelim. Emeğimizi başkalarının sömürmesine müsaade etmeyelim. Kendi emeğimize önce biz kendimiz değer verelim.

Gün içinde sabit kaldığımız ve değiştirmek istemediğimiz bazı inançlarımız yada prensiplerimiz yüzünden yada inatlarımız yüzünden zorlanabiliriz. Daha esnek olmak ve farklı bir kaç açıdan daha durumları değerlendirmek sorunlara hızlıca çözüm bulmamıza yarayacak. Ayrıca güven sorunu yaşadığımız ve şüphe duyduğumuz konularda araştırma yaparak bu güvensizliği giderebiliriz.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Beni engelleyen tüm düşünce kalıbı ve değer yargılarından, tüm inatlardan, atalarımdan gelen tüm inanışlardan kendimi özgürleştirmeyi seçiyorum.