Bir şeylerin değişmesini isteriz ama nasıl olacağını bilemeyiz. Yeter artık diyerek sabrımız taşar da isyan ederiz.Bugün olabilecek terslikler bize tuhaf ama farklı şeyler hissettirebilir. Koşuşturma ve yoğunluk içinde dengemizi bulmakta zorlanabiliriz. Duygusal olarak kendimizi kontrol etmekten yorulabiliriz. Birikmiş duygularımızın muhtemel patlaması kısa ama etkili bir öfke gösterisine dönüşebilir.  Sinirli tepkilerimizi kontrol edemezsek gemileri yakacağız. Geri dönülmez yollara girebiliriz.

Pratik ve hızla iş bitirme potansiyelimizi zorlayan aksaklıklara tahammül edemeyebiliriz. Bu sebeple yalnız çalışmalar için iyi bir gün. Başkaları ile birlikte çalışacaksak sorunların çözümüne liderlik edelim ve süreci yönetelim. Planımız varsa bu planı aksayan durumlara göre akışta kalıp hızlıca değiştirmek gerekebilir. Başkalarından gelecek öneri ve tavsiyelere bu anlamda açık ve değişimden yana olmak kazandırabilir.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Kendi hayatıma sahip çıkıyor ve yaşamımı ilgilendiren her şey için kendim karar alıyorum. Yaptığım ve yapmadığım her şeyin sorumluluğu bana aittir.