Dünkü ikilemler bugün yerini daha organize ve kararlı bir enerjiye bırakıyor. Kararsızlığımız hala devam ediyorsa özgüvenimizden kaynaklanan bir sorunumuz olabilir yada çok fazla çevremizden onay bekliyor olabiliriz. İşimize bakışımız oldukça ciddi ve kararlarımızın netliği bizi bu anlamda hızlıca ilerlemeye itecek hatta çok pratik ve zengin uygulama seçenekleri bir çok konuda çok başarılı olabiliceğimizi gösteriyor. Tüm yaratıcılığımızı ve yeteneklerimizi kullanabiliriz. Liderlik etmemiz gereken süreçler var ve sorunların hızlıca kökenine inerek farklı bakış açılarını kullanarak çözüm üreteceğiz.

Çok fazla bireyselleşmek ve bencilleşmek bugün bize veya çevremize zarar verebilir. İnsanların yavaşlığına tahammül edemeyebiliriz. Aynı şeyi ikinci defa anlatmaktan hoşlanmayacağız bu sebeple her şeyi kendimiz yapmaya çalışabiliriz ve bu da çevremizdekileri hor görmemize sebep olabilir. Saygısızlığa da hiç tahammülümüz olmayacak. Aşırı sinire dikkat!

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Açık net ve kararlıyım. Çevremi bilgimle ve yeteneklerimle aydınlatmaya gönüllüyüm ve birlikte bir bütünü oluşturduğumuz herkese saygı duyuyorum ve sayılıyorum.