Tamamlanma ve sonlanma enerjisi güne hakim. Sonlanan durumlar bazı duygusal birliktelikler ilgili olabilir ve yürümeyen ilişkilerde tamamen kopmalar yaşanabilir.Aşırı hassas yaklaşımlar ve uyumsuzluklar sırıtacak ve köklü bir temizlikle yeni başlangıçlara geçiş yapmak isteyebiliriz. Manevi olarak değerimizin anlaşılmaması canımızı sıkabilir ve bunu sorgulayabiliriz. Aslında yaşamın her alanında bugün bitişler yeni bir nefes ve enerji için bize düzenleyici olma rolü yükleyecek. Bunu kendimiz içinde yapabiliriz yada çok başkalarına bu anlamda yardımcı olabiliriz.

İş ortamımızda biten işlerin kazancı ile yeni yatırım yolları araştırılabilir. Yılın bu son ayında yatırım planları yapmak ve geleceğe dönük kaygılarımızı ortadan kaldırmak için neler yapabileceğimizi de düşüneceğiz. Sorunlara yaratıcılığımızla çözüm üretirken, aşırı kontrolcü olmak ve güvensizlik duygusundan kurtulmak gerekiyor.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Bana engel olan tüm inanç, duygu ve düşünce kalıplarını yıkıp yaratımını iptal ediyorum ve sonsuz seçeneklerimden hayalimin ötesindekini istiyorum.