Denge sağlamak için uğraşacağız. Özellikle kararsız ve güvensizliğimiz bizi geride tutabilir. Öne çıkmak istemeyebiliriz. Başkalarına her konuda yardım ederken ve destek verirken kararlı ve akıcı olan enerjimiz, kendimiz söz konusu olduğunuda daha değişken ve kararsız olabilir. Kendimize ne kadar değer veriyoruz? Bizim ideallerimiz neler ? Biraz bunlara bakarak ne yapacağımızı bulmaya çalışalım. Ben bilirim havasında ilerlemeye devam ederken, kendi yeteneklerimizi kendimiz içinde kullanalım.

Sorunların kökenine hızlıca ineceğiz. Zekamızı ve yaratıcılığımızı kullanarak çok üretken şekilde başkalarına yol gösterirken, aynı üretkenliği kendimiz içinde kullanalım. Günün sonunda kendimiz için yeni planların oluşturulduğu bir hazırlık süreci geçireceğiz.  Duygusal yaklaşımlarla paylaşımlarımızı fedakarlık üzerine kurmayalım.İçimizde olayları kurup olduğundan daha farklı hale getirmeyelim!.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Ben duygularımla bir bütünüm ve duygularım benim bir parçam. Tüm değişkenliğime ve kararsızlığıma rağmen kendimi onaylıyorum . Yaşamın bana getirdiği her şeyin benim için en hayırlısı olduğunu biliyorum ve sevgiyle kabul ediyorum.