Tamamlanma ve sonlanmalar var. Bitişler yeni başlangıçları getirecek. Kazanç kayıp durumumuz neyse ona göre yolumuza devam edeceğiz. Hakettiğimiz karşılığı gördüysek o zaman hızımız daha da yükselecek ve motive olmuş şekilde ilerleyeceğiz. Aksi durumlar biraz havamızı bozabilir. Çalışkanlığımızla çok şeyin üstesinden gelebiliriz. Dürüst olmak çok önemli. Bugün verdiğimiz sözlerden dönmeyelim yada yapamayacağımız şeyler için söz vermeyelim.  Kırmamak ve gücendirmemek için yapacağımız kabuller yarardan çok zarar getirebilir.

İşimizde sisteme yönelik yapacağımız radikal değişimler olabilir ve bunları yapılandırmak uygulamaya sokmak içinde çok uygun bir enerji var. Bugüne kadar kullandığımız inanç kalıplarını da değiştirebiliriz.Esnek ve değişimden yana olmak, sabit ve düz bakış açıları yerine farklı fikir ve önerileri kullanmak gerekiyor. Yıkıcı ve sinirli tepkiler yerine daha kibar ve nazik davranalım. Şiddete dikkat !.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Bugüne kadar tutunduğum tüm yanlış inanç kalıplarından kendimi özgürleştirmeyi seçiyorum. Kendimin ve bütünün hayrına olan tüm değişimleri sevgiyle kabul ediyorum.