Ne kadar iyi ve ne kadar mükemmel olursa olsun yetmediği bir zaman olur mu ? İşte bu gün o gün. Mükemmeliyetçilikle birlikte gelen aşırı kontrol isteği bizi çok eleştirel yapabilir ve çevremizdekileri bıktırabiliriz. Sabırları zorlayan inatçılığımız da buna eklenirse gerçekten soğumalar ve kopmalar olabilir. Abartılı tepkiler bizi sonradan pişman edebilir. Bugün gemileri yakmadan, radikal kararlar almadan önce bir kere daha düşünelim. Değişkenlik ve kararsızlık, sorumsuzlukla birleşirse bütün günü verimsiz geçirebiliriz.

Detaylarda kaybolmak yerine daha sonuç odaklı ve hızlı ilerleme sağlayacağımız yolları tercih edelim. Sorunlara daha mantıklı ve akıllıca yaklaşmak gerekiyor. İşimizle ilgili çalışmalarda yaratıcılığımızı öne çıkaran bir gündeyiz. Bu sebeple yaratıcı fikirlerimizi olgunlaştırmak ve daha somut hale getirmek için de çalışmalar yapabiliriz. Ruhsal ve duygusal şifalanmalar için de çok uygun bir ortam var.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Bu dünyada yaratılmış her şey mükemmeldir. Yaşamın akışına güveniyor ve bu akışın bana getirdiklerini sevgiyle kabul ediyorum. Kendimi onaylıyorum.