Ciddi ve çalışkan bir enerji sarıyor bugün bizi. Hem evde hem de işimizde istekli, neşeli ve samimi olacağız. Toplantılar ve yapacağımız işlerin oluşturduğu hatırı sayılır bir yoğunluk var. Planlama yapmak amacıyla bir araya geleceğimiz kişilerden alacağımız fikirleri değerlendirelim. Farklı bakış açıları ve değişime açık yaklaşımlar çok iyi sonuçlara ulaştırabilir. Detaylara dikkat ederek yapacağımız planlama özellikle iş yaşantımızı çok etkileyecek. Düzenleyici tüm değişimler köklü olacak. Liderlik etmemiz gereken süreçlerde yeteneklerimizi verimli şekilde kullanabiliriz.

Sinirli tepkiler, adaletsizlik getirebilir. Karşımızdaki kişilerin anlama hızına tahammül  edemediğimiz durumlarda, çok bireysel yaklaşımlar itici kaçabilir. Karşıt olan ve ters gelen her şeyi bir farkındalık kaynağı olarak kullanalım! Fanatiklik ve din ile ilgili tartışmalar zarar verici olabilir. Banka ve para konularına dikkat.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Farklı fikir ve önerileri hedeflerim için ilham veren kaynaklar olarak kullanıyorum. Kendi yeteneklerimi kullanacağım alanlara ilerliyor ve  yaşamımın sorumluluğunu gönüllü olarak alıyorum.