Eğlenceli ve keyifli bir gündeyiz. Ailemizle birlikte çok hoş zaman geçirebiliriz. Sevdiğimiz kişilerle biraraya gelmek ve bazı ailevi konuların konuşulması için yada varsa sorunların çözümü için fırsatlar olabilir. Hasta yada rahatsız olduğumuz tüm konularda şifa ve çözümler bulunabilir. Kontrolümüzde olan her şey bizi güvende hissettirirken, kontrolümüz dışında olanlarda bizi endişeye sokabilir. Özellikle sevdiklerimiz için çok daha fazla endişe ederken kendimizi unutabiliriz.

Aşırı mükemmeliyetçi ve kontrolcü yaklaşımlar, bazı olayları abartmamıza sebep olabilir. İdealist yaklaşımlarımızla gerçekçilikten uzaklaşabiliriz. Detaylara çok takılı kalırsak büyük resmi kaybedeceğimizden hedeflerimizden de uzaklaşabiliriz.  Aklımızı kullanmak ve kararlı olmak gerekiyor. Değişkenlik ve radikal yaklaşımlar bizi çevremizden soğutup kendi içimizde yanlızlaştırabilir. Sorun çözerken yaratıcılığımızı kullanalım ve bunu açığa çıkarmaktan çekinmeyelim. Bizi utandıran olaylar olabilir !

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Seçeneklerim ne kadar çok olursa o kadar iyidir.Yaşamın bana getirdiklerini sevgiyle kabul ediyor ve yaşamın akışına güveniyorum.Kendimin ve bütünün hayrına en mükemmel olanı seçiyorum.