Yaratıcılığımızı kullanacağımız bir gündeyiz. Kalite odaklı, adanmış  ve ideallerimizi arıyor olacağız. Baktığımız her şeyde ayrıntılara dikkat edeceğiz. Yaptığımız her şeyi en mükemmel şekliyle yapmaya çalışacağız.Detayları önemli ve mükemmelleştirmek amacıyla yapacağımız işlere özen göstererek zaman ayırabiliriz. Şifalanmak ve şifa bulmak için de çok iyi bir enerji var. Her türlü sağlık problemi ile ilgili çalışma yapılabilir.Ruhsal olarak, kendi içimize dönüp biraz kendimizi dinlemek de iyi gelebilir. Ancak kurma yapmayalım.

Tepkilerimize dikkat edelim. Bugün akıl karışıklığı ve zihin dağınıklığı çok fazla olabilir ve denge sağlamakta çok zorlanabiliriz. Kararsızlık,ikilemler, vazgeçmeler, sonuçsuz uğraşılar yorucu olabilir. Odaklanalım ve bitirmeden başka bir şeye başlamayalım. Düzenli ve disiplinli olalım. Sözlerimize ve eleştirilerimize de dikkat edelim. Çok kırıcı olabiliriz.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Karar alırken yaşamın bana sunduğu zengin seçeneklerden en mükemmelini kendimin ve bütünün hayrına olanı seçiyorum. Aklım, zihnim, duygularım ve ruhumla bir bütünüm ve dengedeyim.