Planlama ve hedeflerin hayal gücümüzle birleşerek bir yapıya kavuşacağı ve hatta somut ve gerçekci bir uygulamaya dönüşeceği bir gündeyiz. Ne yapmak ve nereye varmak istediğimiz bize düşen sorumlulukları biliyor olacağız. Eğer bilmiyorsak bunlar üzerinde çalışalım. Kendimizle ve çevremizle yapacağımız barış, affetme bizi hem takıntılardan kurtaracak hem de bakış açılarımızı yenileyecek. Kenara çekilip ne haliniz varsa görün tavrı yerine öne çıkan, sorumluluk alan, kararlarını veren kişi olalım.

Sorunların çözümü için araştırma yapmak, aklımızı kullanmak ve bunu yeteneklerimizle birleştirmek gerekiyor. Cesaretimiz , iyi bir akıl ve yeteneklerimizle birleşince yaşamımıza güzellik katacak tüm isteklerimize erişmemizi sağlacak. Aşkın ve romantizmin olduğu bu günde aşkımızı da sevgimizi de ifade edelim ve ona sahip çıkalım. Yuva kurmak, aile olmak, aile içinde yeniden birlik ve beraberlik oluşturmak için nefis bir gündeyiz.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Yaşamın bana getirdiği tüm güzellikleri sevgiyle kabul ediyorum. Aşk, sevgi ve huzur yaşamıma akıyor. Ben seviyorum ve seviliyorum.