Bugün iletişim kanalımız ve zihnimiz çok aktif. Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız konularda bitişlerin olabileceği ve sonuca varabileceğimizi söyleyebiliriz. Ertelenmiş ve yarım kalan işlerin yeniden canlandırılması ve tamamlanması için değiştirilmesi gereken neler varsa onların yapılacağı bir gündeyiz . Sonuç odaklıyız ve somut şeyler üzerinden ilerleyeceğiz. Neyi ne kadar ypacağımız alacağımız karşılığın ne olduğuna bağlı. Çok büyük kazançlar için daha mükemmellini yapmaya da hazırız. Hazır değilsek olalım. Büyük kazançlar daha titiz ve ayrıntılarda farklı olmayı gerektirebilir.

Mükemmelleştirmek amacıyla detaylarda yapacağımız küçük değişikliklerin yada düzenlemelerin kariyerimizde bizi yükselten etkileri olabilir. Karşıt görüşlere saygı duyalım. Başkalarından gelecek fikir ve önerileri dikkate alalım. Kendi yeteneklerimizi kendimiz için en etkili nasıl kullanırız bugün bilir olacağız Sabit kalan bakış açımızı genişletelim!

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Ben değerliyim ve özelim.Bana verilen tüm yetenekleri ertelemeden hemen şimdi kullanmayı seçiyorum. Yaşama farklı pencerelerden bakarak kendimi kısır bakış açılarından özgürleştiriyorum.