Hasır altı edilen şeyler gün ışığına çıkabilir yada artık gün ışığına çıkartılırsa iyi olur. İçimizde biriken duygular bizi kenara çekilmeye ve şifalanmaya itiyorsa yada herkesten uzaklaşmak istiyorsak o zaman bunları içimizde kendimiz sorgular şekilde tutmak yerine paylaşalım hatta yardım alalım. Utanma veya çekinme duygumuzla içimizde kalmayalım. Her şeyin en iyisini be en mükemmelini yapmak zorundaymışız gibi bir hisle yaşamak çok zordur. Bugün iliklerimize kadar hissedebiliriz.

Kendimizi anlatmadığımız sürece de başkalarının bizi anlamasını beklemeyelim. Değişim yılında artık gizemleriz ve gizlenmelerimiz son bulsun. Kendimizi ifade edelim.Hayallerimiz, tutkularımız neyse ortaya somut şekilde koyabiliriz. Yeteneklerimizi de artık açığa çıkaralım. Birileri ne der, beni eleşitirir mi gibi düşünce kalıplarından kurtulmak ve kendimiz olmak için iyi bir gündeyiz. Önümüze gelen her zorluğu bir fırsat bilelim ve değişelim.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Ben olduğum gibi görünmeyi ve göründüğüm gibi olmayı seçiyorum. Yaradının bana bahşettiği yeteneklerimi kullanmamı engelleyen her türlü sınırlandırıcı inanç ve düşünce kalıplarından kendimi özgürleştirmeyi seçiyorum.